Affärsutvecklare

Här hittar du våra affärsutvecklare.

I varje distrikt finns det en affärsutvecklare som med sin kunskap och erfarenhet kan besvara frågor och komma med värdefulla tips för föreningarna.

Punkter på kartan

Blekinge FF

fredrik.olsson@blekingefotboll.se

Telefon

073-391 77 44

Fredrik Olsson


56.176378, 14.867935

Bohusläns FF

mikael@widebygg.se

Telefon

070-955 04 03

Mikael Widegren


58.237859, 11.676021

Dalarnas FF

par.jonsson@dalaidrotten.se

Telefon

070-250 77 02

Pär Jonsson


60.603276, 15.641549

Dalslands FF

dalslandsff@telia.com

Telefon

070-396 00 81

Kent-Olov Andersson


58.702094, 12.465191

Gestriklands FF

bernt.melin@fotboll.gastidr.se

Telefon

0722-52 56 95

Bernt Melin


60.676457, 17.151203

Gotlands FF

helge.rudolf@swipnet.se

Hans Rosengren


57.634364, 18.280027

Göteborgs FF

christer.petersson@gbgfotboll.se

Telefon

070-949 33 81

Christer Petersson


57.709123, 11.973488

Hallands FF

regn56@tele2.se

Telefon

0705-62 15 03

Rune Gunnarsson


56.669222, 12.864304

Hälsinglands FF

hffpo.moberg@gmail.com

Telefon

070-227 61 11

Pär Ola Moberg


61.304457, 17.061467

Jämtland-Härjedalens FF

leif.nilsson@herjedalen.se

Telefon

070-531 23 55

Leif Nilsson


63.221642, 14.602203

Medelpads FF

froberg@ifktimra.com

Telefon

070-581 62 89

Carl-Olof Fröberg


62.38671, 17.315569

Norrbottens FF

ingemarek100@hotmail.com

Telefon

070-395 84 04

Ingemar Ek


65.584106, 22.16496

Skånes FF

jan.lundgren@skaneboll.se

Telefon

070-530 31 15

Jan Lundgren


55.60936, 13.000774

Smålands FF

borje.ericsson@smalandsfotbollen.se

Telefon

036-34 54 49

Börje Ericsson


57.784723, 14.163523

Stockholms FF

johan.wallberg@stff.se

Telefon

08-444 75 18

Johan Wallberg


59.364979, 18.010068

Södermanlands FF

christian.welander@sormlandsfotboll.d.se

Telefon

070-857 49 32

Christian Welander


59.369462, 16.506271

Upplands FF

lotta.tornqvist@upplandsff.c.se

Telefon

070-524 80 48

Charlott Törnqvist


59.858631, 17.646103

Värmlands FF

lena.bergfelt@varmlandsff.se

Telefon

070-525 46 10

Lena Bergfelt


59.377627, 13.499386

Västerbottens FF

l-o@umeataxi.se

Telefon

070-394 06 70

Lars Olov Hansson


64.752287, 20.954168

Västergötlands FF

thomas.j@vastgotafotboll.org

Telefon

070-878 24 40

Thomas Johansson


58.388949, 13.851829

Västmanlands FF

reine@vff.se

Telefon

070-610 26 36

Reine Loord


59.606676, 16.550775

Ångermanlands FF

lagedahlquist@hotmail.com

Telefon

070-336 42 76

Lage Dahlquist


63.289906, 18.620485

Örebro Läns FF

bjorn.olff@orebro.rf.se

Telefon

070-550 27 10

Björn Aurell


59.279366, 15.210958

Östergötlands FF

anderslindstrom.ebk@telia.com

Telefon

070-572 63 06

Anders Lindström


58.416145, 15.626507

Alla partners

Scandic E.ON Intersport Hertz Arenaförsäljning Folkspel Sporrong FotbollFörlaget Arrangera landskamp SJ Nordstan Mechanum SIBA